Medale – Mistrzostwa Świata i Europy w powożeniu

    Mistrzostwa Świata – zaprzęgi Jednokonne

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKońRodowód konia
    Złoty indywidualnie2018 Kronenberg (GER)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążSONET śląska (ogier) ur. 2008 | własność OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim / hod. SO Książ Dastin xx – Sorbona / Bojkot

    Brązowy drużynowo2018 Kronenberg (GER)Bartłomiej Kwiatek – SLKS Książ

    ____________

    Katarzyna Kuryś

    ____________

    Sebastian Bogacz

    SONET śląska (ogier) ur. 2008 | własność OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim / hod. SO Książ
    ____________
    BIRALDO sp (ogier) ur. 2008 | hod. Michał Sikora
    ____________
    DYLANO han. (wałach) ur. 2011 [GER]*
    Dastin xx – Sorbona / Bojkot

    ____________

    Halogen – Buchta / Caretino K

    ____________

    Diarado – Baccara / Baloubet du Rouet*

    Srebrny indywidualnie2016 Piber (AUT)Weronika Kwiatek – LKJ Pępowo
    BARTNIK wlkp (wałach) ur. 2004 | hod. SK PępowoCaretino K – Biaroza / Clayton
    Srebrny drużynowo2016 Piber (AUT)Marcin Kilańczyk – BKL Bełchatów

    ____________

    Bartłomiej Kwiatek – SLKS Książ

    ____________

    Weronika Kwiatek – LKJ Pępowo

    PRYMUS śląska (wałach) ur. 2008| hod. Antoni Zwierzyński
    ____________
    SONET śląska (ogier) ur. 2008 | własność OHZ w Kamieńcu Ząbkowickim / hod. SO Książ
    ____________
    BARNIK wlkp (wałach) ur. 2004 | hod. SK Pępowo
    Tycjan – Prymka / Ryko

    ____________

    Dastin xx – Sorbona / Bojkot

    ____________

    Caretino K – Biaroza / Clayton

    Srebrny indywidualnie2010 Pratoni del Vivaro (ITA)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążLOKAN śląska (ogier) ur. 2001 | hod. SO Książ
    Largis – Lokana / Glöckner
    Brązowy drużynowo2004 Astorp (SWE)Agnieszka Chwastek – SLKS Książ

    ____________

    Wiktor Pietrowski – LKJ Gajewniki

    ____________

    Przemysław Zabłocki – Jako Jarantów

    BARTNIK wlkp (wałach) ur. 2004 | hod. SK Pępowo
    ____________
    BOGACZ śląska (wałach) ur. 1992 | hod. SK Strzelce Op.
    ____________
    LENTA śląska (klacz) ur. 1995 | hod. Bogusław Dyszkiewicz
    Caretino K – Biaroza / Clayton

    ____________

    Lansjer – Buczyna / Glöckner

    ____________

    Boy – Lusa / Lix

    *Dane niepotwierdzone

    ZOBACZ PEŁNE RODOWODY (dostępne wkrótce)

    Mistrzostwa Świata – zaprzęgi parokonne

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKońRodowód konia
    Srebrny drużynowo2003 Jardy (FRA)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Jacek Kozłowski – BKJ Bogusławice
    ____________
    Ireneusz Kozłowski – JKS Jagodne
    BIELINEK sp (wałach) ur. 1997 | hod. Andrzej Lange
    KAKADO sp (wałach) ur. 1996 | hod. Andrzej Lange
    ____________
    DZIEKAN m (ogier) ur. 1996 | hod. Edward Malanowski
    MEFISTO m (ogier) ur. 1993 | hod. SO Bogusławice
    ____________
    BRANKA śląska (klacz) ur. 1992 | hod. SK Strzelce Op.
    INTENCJA śląska (klacz) ur. 1992 | hod. SK Strzelce Op.
    Bogacz – Bielica / Cytrus
    Bogacz – Kalmia / Island
    ____________
    Emetyt – Dziewunia xx / Jaguar xx
    Emetyt – Mafia / Hippies
    ____________
    Lansjer – Brawura / Orkisz xx
    Lansjer – Intarsja / Orkisz xx
    Brązowy indywidualnie2003 Jardy (FRA)Roman Kusz – BKJ BogusławiceBIELINEK sp (wałach) ur. 1997 | hod. Andrzej Lange
    KAKADO sp (wałach) ur. 1996 | hod. Andrzej Lange
    Bogacz – Bielica / Cytrus
    Bogacz – Kalmia / Island
    Srebrny drużynowo1995 Poznań (POL)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Zbigniew Brzoskowski – LKS Łobez
    ____________
    Czesław Konieczny – SLKS Książ
    SEJMIK śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    AGRESOR śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    AGAR śląska (ogier) ur. 1989 | hod. SK Strzegom
    ____________
    CZAKO wlkp (ogier) ur. 1984 | hod. SK Nowielice
    SOPEL wlkp (ogier) ur. 1988 | hod. SK Nowielice
    WIKOL wlkp (ogier) ur. 1986 | hod. SK Nowielice
    ____________
    ARSEN śląska (ogier) ur. 1986 | hod. SK Strzelce Op.
    BANK śląska (ogier) ur. 1984 | hod. SK Strzelce Op.
    JOGURT śląska (ogier) ur. 1985 | hod. SK Strzelce Op.
    Hak – Siurpryza / Zefir xx
    Iwerin – Artemida / Zefir xx
    Valiant Heart xx – Agata / Aneks
    ____________
    Kobryń – Czastoria / Saturn
    Pikant – Salnina / Feiertraum
    Kobryń – Wilfa / Feiertraum
    ____________
    Centimo – Arsi / Iwerin
    Tankred xx – Bankiwa / Helikopter
    Hak – Imra / Zefir xx
    Brązowy drużynowo1993 Gladstone (USA)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Zbigniew Brzoskowski – LKS Łobez
    ____________
    Marek Pawelec – LKS Białka
    SEJMIK śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    LIBAN śląska (ogier) ur. 1988 | hod. SK Strzelce Op.
    REZON śląska (ogier) ur. 1988 | SK Strzelce Op.
    ____________
    CZAKO wlkp (ogier) ur. 1984 | hod. SK Nowielice
    SOPEL wlkp (ogier) ur. 1988 | hod. SK Nowielice
    WIKOL wlkp (ogier) ur. 1986 | hod. SK Nowielice
    ____________
    HRUD wlkp (ogier) ur. 1983 | hod. SK Nowa Wioska
    WILAJET wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Nowa Wioska
    KORDELAS wlkp (ogier) ur. 1987 | hod. SK Żołędnica
    Hak – Siurpryza / Zefir xx
    Glöckner – Libia / Iwerin
    Judex xx – Rekuza / Wrangel
    ____________
    Kobryń – Czastoria / Saturn
    Pikant – Salnina / Feiertraum
    Kobryń – Wilfa / Feiertraum
    ____________
    Piołun – Hekata II / Senatus
    Piołun – Wika / Wenden
    Herbatnik – Korekta / Mehari xx
    Brązowy indywidualnie1991 Zwerll (AUT)Roman Kusz – BKJ BogusławiceDEJMOS śląska (ogier) ur. 1984 | hod. SK Strzelce Op.
    BANIAK śląska (ogier) ur. 1986 | hod. SK Strzelce Op.
    HONDURAS śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    Centimo – Dama / Zefir xx
    Centimo – Bankiwa / Helikopter
    Wrangel – Happy / Fez
    Brązowy drużynowo1991 Zwerll (AUT)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Zbigniew Brzoskowski – LKS Łobez
    ____________
    Marek Pawelec – LKS Białka
    HONDURAS śląska (ogier) ur. 1991 | hod. SK Strzelce Op.
    DEJMOS śląska (ogier) ur. 1984 | hod. SK Strzelce Op.
    BANIAK śląska (ogier) ur. 1986 | hod. SK Strzelce Op.
    ____________
    ALWAR wlkp (ogier) ur. 1976 | hod. SK Racot
    TANGER wlkp (ogier) ur. 1977 | hod. SK Racot
    ____________
    HRUD wlkp (ogier) ur. 1983 | hod. SK Nowa Wioska
    WILAJET wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Nowa Wioska
    OSAD sp (ogier) ur. 1986 | hod. SK Nowielice
    Wrangel – Happy / Fez
    Centimo – Dama / Zefir xx
    Centimo – Bankiwa / Helikopter
    ____________
    Dumbel – Alpaka / Celsius
    Dumbel – Tara / Dobroń
    ____________
    Piołun – Hekata II / Senatus
    Piołun – Wika / Wenden
    Dido – Osada / Saturn
    Brązowy drużynowo1989 Balatonfenyves (HUN)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Zbigniew Brzoskowski – LKS Łobez
    ____________
    Marek Pawelec – LKS Białka
    HONDURAS śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    LIKIER śląska (ogier) ur. 1984 | hod. SK Strzelce Op.
    SEJMIK śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    ____________
    ALWAR wlkp (ogier) ur. 1976 | hod. SK Racot
    TANGER wlkp (ogier) ur. 1977 | hod. SK Racot
    CZAKO wlkp (ogier) ur. 1984 | hod. SK Nowielice
    ____________
    HRUD wlkp (ogier) ur. 1983 | hod. SK Nowa Wioska
    WILAJET wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Nowa Wioska
    GOMEZ xo (ogier) ur. 1984 | hod. SK Walewice
    Wrangel – Happy / Fez
    Centimo – Litynia / Hak
    Hak – Siurpryza / Zefir xx
    ____________
    Dumbel – Alpaka / Celsius
    Dumbel – Tara / Dobroń
    Kobryń – Czastoria / Saturn
    ____________
    Piołun – Hekata II / Senatus
    Piołun – Wika / Wenden
    Amok – Gomora / Sekwestr
    Srebrny indywidualnie1987 Riesenbeck (GER)Rajmund Wodkowski – Morena SierakówCEDRON wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Pępowo
    OPAL wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Iwno
    DEUTER wlkp (ogier) ur. 1982 | hod. SK Nowa Wioska
    Harbin – Ceramika / Bengazi
    Senior – Opuncja xx / Mintmaster xx
    Piołun – Derna xx / Solali xx
    Brązowy drużynowo1987 Riesenbeck (GER)Roman Kusz – BKJ Bogusławice
    ____________
    Zbigniew Brzoskowski – LKS Łobez
    ____________
    Czesław Konieczny – SLKS Książ
    SEJMIK śląska (ogier) ur. 1982 | hod. SK Strzelce Op.
    SOTNIK śląska (ogier) ur. 1980 | hod. SK Strzelce Op.
    BACHOR śląska (ogier) ur. 1979 | hod. SK Strzelce Op.
    ____________
    ALWAR wlkp (ogier) ur. 1976 | hod. SK Racot
    TANGER wlkp (ogier) ur. 1977 | hod. SK Racot
    ____________
    WACHMISTRZ śląska (ogier) ur. 1973 | hod. SK Strzelce Op.
    DOLAR śląska (ogier) ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    Hak – Siurpryza / Zefir xx
    Lakmus – Siurpryza / Zefir xx
    Fez – Bantana / Lakmus
    ____________
    Dumbel – Alpaka / Celsius
    Dumbel – Tara / Dobroń
    ____________
    Zefir xx – Wedeta / Godo
    Firley – Dolina II / Egon

    Mistrzostwa Świata – zaprzęgi czterokonne

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKońRodowód konia
    Brązowy drużynowo1980 Windsor (GBR)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Antoni Musiał – Morena Sieraków

    ____________

    Władysław Adamczak – SLKS Książ

    MARIUSZ wlkp (ogier) ur. 1976 | hod. SK Pępowo
    REGAŁ wlkp (ogier) ur. 1974 | hod. SK Racot
    DOROG wlkp (ogier) ur. 1976 | hod. SHR Polanowice
    KRYZBET wlkp (ogier) ur. 1975 | hod. PGR Strzelewo
    HOŁD wlkp (ogier) ur. 1973 | hod. SK Kadyny
    ____________
    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    SORT wlkp (ogier) ur. 1973 | hod. SK Kadyny
    ____________
    DOLAR śląska (ogier) ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    BRYLANT śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    HAK śląska (ogier)ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    MUSZKIETER śląska (ogier)ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    ZAGON śląska (ogier) ur. 1970 | hod. SK Strzegom
    Dobroń – Marylka

    Dobroń – Regresja / Avertin

    Szachista – Doryda

    Kryspin – NN

    Oltis xx – Hurmawica / Ditto

    ____________

    Polonez xx – Ginta / Temper

    Hulajpol – Wilnia / Nadir

    Tranzyt – Bandirma / Bengazi

    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor

    Oltis xx – Sosna / Oran I

    ____________

    Firley – Dolina II / Egon

    Fakir – Bramza / Poldek

    Prudnik – Hekata / Bruno

    Firley – Musztra / Prudnik

    Fakir – Zazula / Prudnik

    Brązowy drużynowo1976 Apeldoorn (NED)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Antoni Musiał – Morena Sieraków

    ____________

    Tadeusz Czermiński – SK Rzeczna

    NIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    ANTARAS wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Posadowo
    ____________
    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    BAWAR wlkp (ogier) ur. 1964 | hod. SK Kroplewo
    ____________
    DRAGA wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    DUDA wlkp (klacz) ur. 1969 | hod. SK Rzeczna
    NAREW wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    NOTATKA wlkp (klacz) ur. 1967 | hod. SK Rzeczna
    SAMOA wlkp (klacz) ur. 1972 | hod. SK Plękity
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    Hulajpol – Amfora

    ____________

    Polonez xx – Ginta / Temper

    Hulajpol – Wilnia / Nadir

    Tranzyt – Bandirma / Bengazi

    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor

    Werter – Biamoza / Moskit
    ____________

    Hulajpol – Dram / Dreibund

    Eliop – Dudna / Solista xx

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Harbin – Samopsza / Jodko

    Brązowy indywidualnie1976 Apeldoorn (NED)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard GdańskiNIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    ANTARAS wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Posadowo
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    Hulajpol – Amfora

    Brązowy drużynowo1974 Frauenfeld (SUI)Antoni Musiał – Morena Sieraków

    ____________

    Tadeusz Czermiński – SK Rzeczna

    ____________

    Zygmunt Szymoniak – LZS Lech Gniezno

    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    BIAŁOBOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    ____________
    DRAGA wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    DUDA wlkp (klacz) ur. 1969 | hod. SK Rzeczna
    NAREW wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    NOTATKA wlkp (klacz) ur. 1967 | hod. SK Rzeczna
    SAMOA wlkp (klacz) ur. 1972 | hod. SK Plękity
    ____________
    TYTOŃ wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Racot
    TAGER wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Racot
    GROT wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Racot
    WIZJER wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Liski
    Polonez xx – Ginta / Temper

    Hulajpol – Wilnia / Nadir

    Tranzyt – Bandirma / Bengazi

    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor

    Kurant – Białogłowa / Bramin
    ____________

    Hulajpol – Dram / Dreibund

    Eliop – Dudna / Solista xx

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Harbin – Samopsza / Jodko

    ____________

    Bachor – Tyrania / Hamlet

    Bachor – Tyrania / Hamlet

    Grosso – Nowina / Elf

    Grosso – Nowina / Elf

    Mistrzostwa Europy – zaprzęgi czterokonne

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKońRodowód konia
    Srebrny drużynowo1981 Zug (SUI)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Antoni Musiał – Morena Sieraków

    ____________

    Władysław Adamczak – SLKS Książ

    HOŁD wlkp (ogier) ur. 1974 | hod. SK Kadyny
    MARIUSZ wlkp ur. 1976 | hod. SK Pępowo
    REGAŁ wlkp (ogier) ur. 1974 | SK Racot
    OLIMP wlkp ur. 1968 | hod. B. Wyborski
    ____________
    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    SORT wlkp (ogier) ur. 1973 | hod. SK Kadyny
    ____________
    DOLAR śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    BRYLANT śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    HAK śląska (ogier) ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    MUSZKIETER (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    ZAGON (ogier) ur. 1970 | hod. SK Strzegom
    Oltis xx – Hurmawica / Ditto
    Dobroń – Marylka
    Dobroń – Regresja / Avertin
    Oran I – Donna
    ____________
    Polonez xx – Ginta / Temper
    Hulajpol – Wilnia / Nadir
    Tranzyt – Bandirma / Bengazi
    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor
    Oltis xx – Sosna / Oran I
    ____________
    Firley – Dolina II / Egon
    Fakir – Bramza / Poldek
    Prudnik – Hekata / Bruno
    Firley – Musztra / Prudnik
    Brązowy indywidualnie1981 Zug (SUI)Władysław Adamczak – SLKS KsiążDOLAR śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    BRYLANT śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    HAK śląska (ogier) ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    MUSZKIETER (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    ZAGON (ogier) ur. 1970 | hod. SK Strzegom
    Firley – Dolina II / Egon
    Fakir – Bramza / Poldek
    Prudnik – Hekata / Bruno
    Firley – Musztra / Prudnik
    Srebrny drużynowo1979 Haras du Pin (FRA)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Antoni Musiał – Morena Sieraków

    ____________

    Władysław Adamczak – SLKS Książ

    NIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    HOŁD wlkp (ogier) ur. 1973 | hod. SK Kadyny
    ____________
    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    ____________
    DOLAR śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    BRYLANT śląska (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    HAK śląska (ogier) ur. 1968 | hod. SK Strzegom
    MUSZKIETER (ogier) ur. 1967 | hod. SK Strzegom
    ZAGON (ogier) ur. 1970 | hod. SK Strzegom
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    Oltis xx – Hurmawica / Ditto

    ____________

    Polonez xx – Ginta / Temper

    Hulajpol – Wilnia / Nadir

    Tranzyt – Bandirma / Bengazi

    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor

    ____________
    Firley – Dolina II / Egon
    Fakir – Bramza / Poldek
    Prudnik – Hekata / Bruno
    Firley – Musztra / Prudnik

    Brązowy indywidualnie1979 Haras du Pin (FRA)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański
    NIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    HOŁD wlkp (ogier) ur. 1973 | hod. SK Kadyny
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    Oltis xx – Hurmawica / Ditto

    Srebrny drużynowo1977 Donaueschingen (GER)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Zygmunt Szymoniak – LZS Lech Gniezno

    ____________

    Antoni Musiał – Morena Sieraków

    NIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    ANTARAS wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Posadowo
    ____________
    GROT wlkp (ogier) ur. 1966 | SK Racot
    ROZENTAL wlkp (ogier) ur. 1966 | SK Posadowo
    FINIS wlkp (ogier) ur. 1968 | SK Posadowo
    NARRATOR wlkp (ogier) ur. 1970 | SK Racot
    ____________
    GRYPS wlkp (ogier) ur. 1969 | hod. SK Nowielice
    WIOCHNAK wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Kroplewo
    BEŁT wlkp (ogier) ur. 1970 | hod. SK Pępowo
    WIDOK wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kroplewo
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    Hulajpol – Amfora

    ____________
    Grosso – Nowina / Elf
    Bomber – Roza / Grossvisier
    Bomber – Finka / Grossvisier
    Badojoz – Nakota / Artus
    ____________

    Polonez xx – Ginta / Temper

    Hulajpol – Wilnia / Nadir

    Tranzyt – Bandirma / Bengazi

    Dubel xx – Wiśniówka / Sandor

    Srebrny drużynowo1975 Sopot (POL)Zygmunt Waliszewski – KJ Starogard Gdański

    ____________

    Zygmunt Szymoniak – LZS Lech Gniezno

    ____________

    Tadeusz Czermiński – SK Rzeczna

    NIEDOKOS wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Plękity
    LOWELAS wlkp (ogier) ur. 1965 | hod. SK Kadyny
    MUR wlkp (ogier) ur. 1972 | hod. SK Posadowo
    GRAM wlkp (ogier) ur. 1971 | hod. SK Kadyny
    ____________
    TANGER wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Racot
    GROT wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Racot
    ROZENTAL wlkp (ogier) ur. 1966 | hod. SK Posadowo
    OP-ART wlkp (ogier) ur. 1966 | SK Posadowo
    ____________
    DRAGA wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    DUDA wlkp (klacz) ur. 1969 | hod. SK Rzeczna
    NAREW wlkp (klacz) ur. 1965 | hod. SK Rzeczna
    NOTATKA wlkp (klacz) ur. 1967 | hod. SK Rzeczna
    SAMOA wlkp (klacz) ur. 1972 | hod. SK Plękity
    Herbarz – Nieszawa / Schwertbruder

    Weczer – Laszka I / Schwertbruder

    Hulajpol – Mufa / Hetman

    Montparnasse xx – Gaskonka

    ____________
    Bachor – Tyrania / Hamlet
    Grosso – Nowina / Elf
    Bomber – Roza / Grossvisier
    Bachor – Opora / Bambus
    ____________

    Hulajpol – Dram / Dreibund

    Eliop – Dudna / Solista xx

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Akcjonariusz – Nota / Hidalgo

    Harbin – Samopsza / Jodko

    Mistrzostwa Świata Młodych Koni

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKońRodowód konia
    Brązowy indywidualnie
    konie 7. letnie
    2018 Mezohegyes (HUN)Weronika Kwiatek – LKJ PępowoLOXIA śląska (klacz) ur. 2011 | hod. Andrzeja Bryla / Beata KapicaNefryt – Łupawa / Palant
    Srebrny indywidualnie
    konie 5. letnie
    2018 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążFROMBORK śląska (ogier) ur. 2013 | hod. SO KsiążNomen – Fuksja / Jogurt
    Brązowy indywidualnie
    konie 6. letnie
    2018 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążRENESANS śląska (ogier) ur. 2012 | hod. SO KsiążRegencja – Lokan / Bank
    Brązowy indywidualnie
    konie 6. letnie
    2017 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążREBELIA śląska (klacz) ur. 2011 | SO KsiążHutor – Regencja / Bank
    Brązowy indywidualnie
    konie 7. letnie
    2017 Mezohegyes (HUN)Weronika Kwiatek – LKJ PępowoETER śląska (ogier) ur. 2010 | hod. Jan WiszniowskiBasior – Eurella / Domingo xx
    Brązowy indywidualnie
    konie 7. letnie
    2016 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążBAZYLI śląska (ogier) ur. 2009 | hod. SO Książ Lokan śl – Bazylia / Palant śl
    Srebrny indywidualnie
    konie 5. letnie
    2016 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążREBELIA śląska (klacz) ur. 2011 | SO KsiążHutor – Regencja / Bank
    Srebrny indywidualnie
    konie 7. letnie
    2016 Mezohegyes (HUN)Weronika Kwiatek – LKJ PępowoEPILOG śląska (ogier) ur. 2009 | hod. SO Książ Lokan śl – Egida / Nomen śl
    Złoty indywidualnie
    konie 6. letnie
    2015 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążBAZYLI śląska (ogier) ur. 2009 | hod. SO Książ Lokan śl – Bazylia / Palant śl
    Srebrny indywidualnie
    konie 6. letnie
    2015 Mezohegyes (HUN)Bartłomiej Kwiatek – SLKS KsiążFREZJA śląska (klacz) ur. 2009 | SO KsiążRegiment śl – Fuksja / Jogurt śl

    Mistrzostwa Europy – Dzieci, Juniorów i Młodzieży

    Medal druż. / ind.Data i miejsceZawodnik / KlubKoń / kuc
    Złoty indywidualnie
    kat. młody powożący
    2014 Książ (POL)Marcin KilańczykPRYMUS
    Brązowy indywidualnie
    kat. dzieci
    2014 Książ (POL)Weronika BogaczBOHUN
    Brązowy drużynowo2014 Książ (POL)Weronika Bogacz, Szymon Gielec, Dominika Ickiewicz, Filip Nowacki, Marcin Kilańczyk
    Złoty indywidualnie
    kat. junior
    2013 Szilvásvárad (HUN)Monika ŚwięcickaERDYL CELEBRATION
    Złoty indywidualnie
    kat. młody powożący
    2013 Szilvásvárad (HUN)Filip NowackiLALKA
    Srebrny indywidualnie
    kat. junior
    2012 Wiener Neustadt (AUT)Monika ŚwięcickaERDYL CELEBRATION